Úrazové poistenie na istotu

Nastal úraz? Máte poistku?Zvažujete si zabezpečiť život? Základný balíček poistenia smrti by vám však nestačil a potrebovali by ste sa niečo obšírnejšie? V tom prípade máte na výber z mnohých (piatich) pripoistení, ktoré si môžete nastaviť tak, ako chcete. Jedným z najžiadanejších, najvyužívanejších a najľahšie realizovateľných z nich je práve úrazové poistenie, ktoré vám v rámci neho taktiež ponúka viacero možností a získať ho môžete aj na internete. Aby ste vedeli, čo by ste od neho mohli  očakávať ešte predtým, ako oňho požiadate, tak si môžete prečítať aj nasledujúce informácie tohto článku.

O čo ide?

Úrazové poistenie, ako vám už samotný názov môže evokovať, je jedná z možností rozšírenia základného balíčka, ktorý je spojený hlavne so smrťou. Toto rozšírenie je však aplikovateľné aj na žijúcich, ktorým sa nejakým spôsobom prihodil úraz. Ten si môže vyžadovať dlhšie, kratšie či žiadne liečenie a zotavovanie. Zmluva je aktuálna, kým jej subjekt platí za služby „ochrany“ v riadnych termínoch. To väčšinou prebieha v mesačných intervaloch, ak sa s poisťovacou spoločnosťou nedohodnete ináč.

Krytie

Ako sme už vyššie naznačili, úrazové (pri)poistenie sa ešte delí na drobnejšie a vy si môžete vybrať také možnosti resp. krytie, ktoré by vám najviac vyhovovalo. Na výber máte z piatich základných možností: smrť v dôsledku úrazu, trvalé následky úrazu, denné odškodné počas doby liečenia úrazu, denné odškodné počas pobytu v nemocnici alebo všetky náklady spojené s úrazom. Samozrejme platí, že čím komplexnejšiu možnosť si zvolíte, tým je pravdepodobnejšie, že nenávratné mesačné poplatky budú vyššie. Ich návratnosť je garantovaná jedine v prípade realizácie zmluvne stanovenej poistnej udalosti.

Životná poistka dáva istotu.Spôsob jeho získania

Úrazové poistenie môžete získať viacerými spôsobmi: osobne, telefonicky alebo online. Pričom odporúčame hlavne metódu číslo 1 a 3, pretože metóda číslo 2 by vás vyšla trošku drahšie a to kvôli spoplatnenému hovoru. Ak chcete vaše úrazové poistenie získať čo najrýchlejšie, najlepšia pre vás bude práve online metóda. Nemusíte už nikam chodiť, ani sa z práce ponáhľať do pobočky, aby ste stihli ich otváraciu dobu, ani si dohadovať žiadne osobné stretnutia. Stačí, ak si kliknete na hore uvedený link a k dispozícii budete mať všetko, čo potrebujete. Nielen vysvetlenia pojmu a iných kategórií súvisiacich s týmto typom zabezpečenia, ale môžete si urobiť hneď aj porovnanie ponúk alebo využiť bezplatnú pomoc odborného poradcu.

Porovnanie ponúk

Ak chcete získať čo najvýhodnejšie a najlepšie úrazové poistenie, využite porovnanie online pomocou kalkulačky, ktorá má len samé pozitíva. Okrem toho, že ho môžete urobiť v pohodlí domova, kedykoľvek sa vám zachce, sami si nastavujete jednotlivé podmienky a kritéria, ktoré chcete, aby zmluva obsahovala. Nemusíte sa báť, že všetko bude predvolené. Vypíšete len niekoľko údajov a cenová ponuka z viacerých poisťovacích spoločností vám bude buď odoslaná na mail, alebo vás budú kontaktovať pracovníci, ktorí vám všetky klady a zápory jednotlivých produktov vysvetlia osobne. Porovnanie online je výbornou alternatívou pre tých, ktorí si chcú ceny zistiť len informatívne či nezáväzne, a pritom sa nemajú záujem stretávať s niekedy aj dotieravými poradcami konkrétnych spoločností, ktorí vás budú na nejaký produkt presviedčať aj niekoľko hodín vkuse, nepretržite vám vyvolávať, hoci by bol pre vás maximálne nevýhodný a ani vám nedajú šancu si preskúmať iné ponuky.

Pomoc poradcu

Ak si neviete dať s jednotlivými ponukami úrazového poistenia rady (možno aj z porovnania), máte možnosť využiť bezplatnú konzultáciu, taktiež na hore uvedenej stránke. Výhodou je aj to, že ju poskytuje nezávislý odborník, čiže vás nebude nahovárať na nič, čo by bolo pre vás nevýhodné. Daná stránka má cieľ jasný, tým je pomôcť ľuďom, nie ich ošklbať aj o to posledné a potom sa tešiť s úžasných provízií. Pomoc poradcu môžete využiť samozrejme aj vtedy, ak máte voči problematike životného poistenia všeobecne nejaké nejasnosti. Naši odborníci sa vám s radosťou povenujú, a to bez akéhokoľvek presviedčania a nahovárania na nevýhodný produkt.

Pre deti

Najkritickejšou kategóriou úrazu sú práve deti. Existuje teda aj úrazové poistenie pre deti? Áno. Našim tipom je však neriešiť ho osobne, teda na osobitnej zmluve, ale dieťa zakomponovať do vašej zmluvy, pokiaľ takú máte. Najviac sa to odporúča vtedy, ak ste živiteľom rodiny.

Nezabudnite, že najlepšie úrazové poistenie je vám dostupné na hore uvedenej stránke, kde si o ňom môžete prečítať všetko podstatné a ešte si urobiť aj porovnanie jednotlivých ponúk, no zaujímavé informácie o ňom sa môžete dozvedieť aj na tejto stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *