Online pôžičky cez internet sú najrýchlejšie cez internet

Ak máte prístup k internetu, tak si môžete vybaviť pôžičku onlinePôžičky cez internet ale nie sú jediný spôsob ako o pôžičku požiadať. Môžete taktiež využiť osobné stretnutie, telefonickú žiadosť alebo sms žiadosť. My sa však sústredíme práve na pôžičky online, pretože v rýchlosti vybavenia patria k najrýchlejším, zachovávajú vašu anonymitu a rovnako si na základe podrobnejších porovnaní môžete vybrať medzi bankovými a nebankovými pôžičkami cez internet. Práve internet vám ponúka rôznych bankových a nebankových poskytovateľov pôžičky online a vy sami sa rozhodnete pre toho, ktorého podmienky vám najviac vyhovujú. Na danej stránke nájdete rôzne typy: bez registra, ihneď na účet, rýchle, pred výplatou, ako aj pôžičku bez dokladovania príjmu a mnoho ďalších.

S bankovými a nebankovými spoločnosťami

Ak si myslíte, že online pôžičky sú obmedzené len na nebankové spoločnosti, tak sa mýlite. Hoci je pravda, že donedávna boli ponúkané hlavne nimi, bankové spoločnosti si uvedomili vysokú konkurenciu a už aj oni ponúkajú svojim potenciálnym zákazníkom pôžičky cez internet.

Rozdiel medzi bankovými a nebankovými spoločnosťami je taký, že nebankové spoločnosti vám priamo online sprostredkujú aj 100 000 eur, no bankovky majú hranicu cez internet oveľa nižšiu. Pri žiadostiach o vyššie sumy je potrebné navštíviť aj niekoľkokrát ich pobočku, dokladovať mnoho dokumentov, ako aj financovať posudky znalcov o založení nehnuteľnosti. Nebankové pôžičky online ponúkajú aj vyššie sumy bez založenia nehnuteľnosti. Samozrejme na trhu sú aj takí nebankoví poskytovatelia, ktorí budú mať na získanie podobné kritéria, ako bankovky.

Ako môžete zistiť akej spoločnosti (ne)dôverovať? Úplne jednoducho. Na internete si vyhľadáte stránku Národnej banky Slovenska, v rámci nej si vyhľadáte zoznam licencovaných poskytovateľov pôžičiek (aj bankoví aj nebankoví) a ak sa vami hľadaná spoločnosť na zozname nachádza, splnila tvrdé kritéria pôžičkovej spoločnosti, a teda jej môžete veriť. Ak sa však na zozname nenachádza, pravdepodobne ani online pôžička cez takú spoločnosť nebude pre vás veľmi výhodná. Ak si kliknite na tento odkaz, môžete sa dozvedieť ešte viac zaujímavých vecí o pôžičkách cez internet.

Viete akú online pôžičku si chcete zobrať? Je ich viacero typov!O aké druhy možno požiadať?

Vo všeobecnosti môžete požiadať o úvery ihneď na účet, o rýchle a o klasické (dlhodobé) pôžičky. Povedzme si v skratke základné informácie o každom type, ako sú výška poskytovanej sumy, doba vybavenia, doba splatnosti, výška úroku a podmienky na získanie.

Pôžičky ihneď  online–  sú také, ktoré vám môžu byť po schválení doručené už do 10 minút. Poskytujú ich hlavne nebankové spoločnosti. Pokiaľ máte záujem o najrýchlejšie pôžičky, tak si určite zvoľte pôžičky ihneď na účet. Ak si zvolíte iný spôsob doručenia, môžete na financie čakať aj 4 dni. Pôžičky ihneď online vám dokážu sprostredkovať až 350 eur. Ich úroková sadzba sa pohybuje okolo 23%, ale ak žiadáte o pôžičky u Ferratum alebo Pôžičkomatu po prvýkrát, môžete ich mať bezúročne, ale len ak žiadate o sumu do 150 eur. Čo sa týka doby splatnosti, poväčšine je to do 30 dní. Pri týchto pôžičkách je dobré dodržiavať lehoty splatnosti, pretože v prípade ich nerešpektovania vám môžu byť naúčtované vysoké poplatky. Sú vhodné pre tých, ktorí hľadajú pôžičky bez registra, pred výplatou, na materskej dovolenke či pôžičku bez dokladovania príjmu. Pôžičky ihneď online sú takisto vhodné aj pre dôchodcov.

Rýchle pôžičky online – sú to opäť také pôžičky, ktorých hlavným cieľom je doručiť žiadateľovi peniaze rýchlo. No nebude to tak rýchlo, ako to bolo vo vyššie menovanom prípade. Odosielajú peniaze do 1 týždňa a to hlavne z toho dôvodu, že svojim žiadateľom poskytuje vyššie sumy. Konkrétne vám sprostredkujú až 6 000 eur. Doba splatnosti takejto pôžičky cez internet bude preto dlhšia, maximálne však môžete požiadať o 84 mesiacov splatnosti. Čím dlhšie splácate, tým viac preplatíte, ale tým sa vám aj otvárajú dvere, pri ktorých vám „darujú“ odklad niekoľkých splátok bezplatne. Každá spoločnosť si určuje vlastné pravidlá. Úroková sadzba sa pri rýchlej pôžičke cez internet pohybuje opäť okolo 23%, no je možné, že sa stretnete aj s oveľa nižšími úrokmi. Môžu mať náročnejšie podmienky na získanie, no nebankové pôžičky online v porovnaní s bankovými nemusia požadovať dokladovanie príjmu, a rovnako budú dostupné aj ako pôžičky bez registra.

Cez internet získate tie najvýhodnejšie a najrýchlejšie pôžičky vôbec.Klasické pôžičky cez internet– klasické pôžičky cez internet sú pôžičky, ktorých vybavovanie trvá najdlhšiu dobu, v niektorých prípadoch to môže byť aj niekoľko týždňov. Dokáže Vám cez nebankovky sprostredkovať až 100 000 eur, bankovky vám dokážu sprostredkovať aj viac, ale v online žiadosti je možné požiadať o nižšie čiastky, približne 60 000 eur. Pri vyšších sumách je potrebné stretnutie s agentom spoločnosti. Klasické (dlhodobé) pôžičky cez internet majú aj náročnejšie podmienky na získanie. Pravdepodobne sa pri vyšších sumách nestretnete s pôžičkami bez registra, ani s pôžičkou bez dokladovania príjmu. V rámci tohto online úveru môžete požiadať aj o refinancovanie. Má dlhšiu dobu splatnosti. Môže presiahnuť aj niekoľko desiatok rokov. Nebankové spoločnosti ponúkajú maximálne 30 rokov splácania. Úroková sadzba týchto pôžičiek býva nižšia než pri krátkodobých pôžičkách, ale v celkovom prepočte preplatíte oveľa viac, čo si snáď každý žiadateľ uvedomuje.

Každá pôžička online je iná. Každý sprostredkovateľ si kladie vlastné podmienky, preto si predtým, ako definitívne prijmete akúkoľvek pôžičku, tieto podmienky podrobne naštudujte, aby ste sa nedostali do väčších finančných problémov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *