Rýchla pôžička s nebankovými spoločnosťami

Ak je vašou prioritou rýchlosť získania pôžičky, tak potom skúste také, ktoré sú bez dokladovania príjmu.Ak hľadáte také pôžičky, ktoré sú dostupné rýchlo, tak v tomto článku vám predstavíme 2 typy rýchlych pôžičiek. Samozrejme obidva typy sú charakteristické ich rýchlosťou doručenia na účet, no jedna z nich je o čosi rýchlejšia. Ďalej ich vyberať aj podľa jednotlivých kritérií. Napríklad taká pôžička rýchla a bez poplatkov je vhodná pre tých, ktorí nechcú dokladovať príjem alebo bez registra je vyhľadávaná najmä takými žiadateľmi, ktorí už majú zápis v registri dlžníkov. Možno sa vám bude hodiť aj úver pre nezamestnaných, ktorý je skutočne dostupný aj nezamestnaným žiadateľom.

Rôzne typy

  1. Ihneď (najrýchlejší typ)

Pôžička ihneď je pre tých záujemcov, ktorí potrebujú peniaze skutočne bleskovo. Pôžička na účet môže byť na vašom účte už do 10 minút od jej schválenia. Môže sa stať, že doručovací proces bude trvať o niečo dlhšie, najviac však 24 hodín.

Určite vás bude zaujímať aj suma, ktorú vám pôžička ihneď dokáže sprostredkovať. S najrýchlejšou pôžičkou si môžete požičať do od 25 do 350 eur. V prípade, že táto pôžička ihneď je vaša prvá, o ktorú žiadate, môžete sa vyhnúť úrokom, ktoré sú všeobecne v prípade rýchlych pôžičiek o niečo vyššie, než by to bolo pri pôžičkách s vysokými sumami. Nulový úrok umožňujú nebankové spoločnosti Ferratum a Pôžičkomat, no bezúročne si môžete požičať do 150 eur.

Má taktiež obmedzenú splatnosť. Splatnosť si väčšinou vyberiete sami, a môžete si zvoliť časový interval splatenia od 5 do 30 dní. Ak by ste do daného termínu stále nemali dostatok peňazí na vrátenie vašej pôžičky, určite nezabudnite kontaktovať sprostredkovateľa a oboznámte ho o vašej situácii. Bude možné sa dohodnúť na odklade splátky, no netreba počítať s tým, že tu bude bez poplatku. Väčšinou sa buď navýši úrok, alebo zaplatí nejaký fixný poplatok za predĺženie vašej rýchlej pôžičky.

Je vhodná pre tých, ktorí nemajú radi dokladovanie, pretože pri tomto type netreba dokladovať skutočne nič. Ak by ste mali ešte nejaké iné otázky, ktoré sa týkajú rýchlej pôžičky, skúste si otvoriť túto stránku, možno v nej nájdete odpoveď.

  1. Rýchla pôžička

Rýchla alebo ihneď? Prvá menovaná je vhodná pre tých, ktorí peniaze nepotrebujú až tak urgentne. Doba doručenia na účet je väčšinou od 24 hodín, pri vyšších sumách to môže niekoľko dní a naopak pri nižších sumách to môže byť aj menej ako 24 hodín.

Táto pôžička vám poskytne aj do 6 000 eur. Na rozdiel od pôžičky ihneď sa nie je možné vyhnúť úroku. Na druhej strane vám však sprostredkovatelia umožňujú dlhšiu dobu splatnosti – až do 84 mesiacov. Pri nižších sumách bude doba splatnosti pochopiteľne kratšia. Čo sa týka predĺženia termínu splatnosti, pri vyšších sumách ho môžete aplikovať bezplatne, keďže vám sprostredkovatelia umožňujú odklad splátok.

Počítajte s tým, že si môže pri vyšších sumách žiadať dokladovanie príjmu prípadne iné dokladovania.

V nebankových spoločnostiach sú pôžičky rýchlejšie ako v banke.Nebankové verzus bankové pôžičky

Veľa ľudí má predsudky voči nebankovým pôžičkám. Treba sa však zmieniť o tom, že nie všetky sú neseriózne. Ak natrafíte na menej známu spoločnosť, ktoré poskytuje úvery, okrem jednotlivých podmienok si môžete overiť ich serióznosť v zozname licencovaných spoločností na stránke Národnej banky Slovenska. Ak sa v tomto zozname nenachádza, pravdepodobne bude niekde problém. Okrem toho je ďalšou výhodu nebankových rýchlych pôžičiek, že si neúčtujú nadbytočné poplatky, ako to robia banky: poplatok za vybavenie pôžičky, za vedenie účtu, konzultácie, posudky znalcov, atď.

Ak vám takéto všeobecné delenie rýchlych pôžičiek nestačí, môžete si vybrať takú, akú vám súčasná situácia povoľuje:

  1. Bez dokladovania príjmu

Bez dokladovania príjmu je pre tých, ktorí majú nízky príjem a v prípade, že by ho museli dokladovať, pôžička by im nemusela byť schválená.

  1. Bez registra

Bez registra je vhodná pre zákazníkov, ktorí už majú skúsenosti s bankovým pôžičkami, aj keď nie veľmi príjemné. To znamená, že sa ocitli na listine neplatičov, lebo nerešpektovali termíny splatnosti, prípadne nesplácali vôbec. Rýchla pôžička bez registra do tejto listiny nenazerá. Tento typ pôžičky umožňujú hlavne nebankové spoločnosti.

  1. Pre nezamestnaných

Pre nezamestnaných je vyhľadávaná aj tými žiadateľmi, ktorí si neželajú dokladovať príjem, keďže bude pravdepodobne veľmi nízky. Na trh prišli už aj také nebankové spoločnosti, ktoré skutočne poskytnú rýchlu pôžičky aj nezamestnaným! To, že nemusíte dokladovať príjem môže byť vhodné pre ženy na materskej, pre dôchodcov či inú kategóriu nezamestnaných s nízkym príjmom.

  1. Pôžička pred výplatou

Ak ste zamestnaný, minuli sa vám úspory, ale do výplaty máte ešte niekoľko dní, tak je tu pre vás rýchla pôžička pred výplatou. Tento typ pôžičky sa väčšinou spláca v deň, keď vám príde výplata. Opäť sú dostupné hlavne v nebankových spoločnostiach.

Nebankové spoločnosti otvárajú vráta s pôžičkami mnohým kategóriám žiadateľom, no ak už o ne požiadate, buďte si istý, že pôžičku budete môcť splatiť do daného termínu. Ináč by ste sa mohli dostať do väčších finančných, ale aj právnych problémov.

Viete kde a od koho si požičiate? Prípadne akou formou? My Vám poradíme!Kde a ako požiadať?

Ak vás tieto pôžičky zaujali, požiadať o nich môžete rôznymi spôsobmi: pomocou internetu, telefónu alebo mobilu.

Cez internet

Žiadosť cez internet je okamžitý spôsob požiadania. Stačí, ak si nájdete sprostredkovateľov týchto pôžičiek a pomocou žiadosti cez internet požiadate o rýchlu pôžičku. Cez internet je poväčšine vyhodnotená hneď. Taktiež zachováva vašu anonymitu.

Telefonicky

Ak máte radšej priame rozhovory, zistíte si telefónne číslo jednotlivých sprostredkovateľov a priamo im zavolajte. Opäť je to okamžitý spôsob podania a vybavenia žiadosti. Okrem toho sa môžete pracovníka opýtať na všetko, čo vás ohľadom vami žiadanej rýchlej pôžičky zaujíma.

Sms pôžička

Ak sa náhodou nachádzate niekde, kde nemáte prístup na internet a telefonovanie nie je vaša silná stránka, môžete využiť ak sms žiadosť. Rýchla sms pôžička patrí k pomalším v dobe vybavovania / vypisovania žiadosti, jej vyhotovenia a následného doručenia peňazí. Požičať cez sms si môžete do 500 eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *