Pôžička ihneď vyrieši Váš problém s peniazmi

Ak máte problémy s financiami, tak skúste pôžičku ihneďZ nedávneho prieskumu medzi slovenskými spotrebiteľmi vyplynulo veľmi zaujímavé zistenie týkajúce sa financií. Viac ako polovica Slovákov má obavy o svoju finančnú situáciu, pretože sa dostali do stavu, kedy ich mesačné výdavky prevýšili celkové príjmy. Za najjednoduchší spôsob ako vyriešiť nepriaznivú finančnú situáciu považuje takmer polovica Slovákov pôžičku. Tieto výsledky zistila agentúra IPSOS počas svojho prieskumu. Ak by ste sa o ňom chceli dozvedieť viac, kliknite na tento článok v denníku SME. Pokiaľ aj vy máte každý mesiac problém s financiami, môžete vidieť, že v tom nie ste sami a podobné starosti má takmer každý druhý človek vo vašom okolí. A keďže problémy sú na to, aby sa riešili, pokúsime sa vám našim článkom pomôcť. Predstavíme vám pôžičku ihneď, vďaka ktorej môžete veľmi rýchlo vyriešiť problém s nedostatkom peňazí.

V čom je taká rýchla?

Kľúčovou vlastnosťou pôžičky ihneď je jej rýchlosť, ktorou vám nebanková spoločnosť dokáže sprostredkovať peniaze. Hneď na začiatku vás musíme upozorniť, že v drvivej miere sú poskytovateľmi pôžičky ihneď len nebankové spoločnosti. Je to zapríčinené hneď z niekoľkých dôvodov. V porovnaní s bankami nie sú nebankové spoločnosti také prísne pri posudzovaní žiadateľov o rýchlu pôžičku. Ich kritériá sú nižšie a preto môže získať pôžičku takmer ktokoľvek. Pri pôžičke ihneď ide hlavne o rýchlosť a preto nebanková spoločnosť nestráca čas zdĺhavým hodnotením žiadateľa. Peniaze môžete mať na účte už aj do 10 minút od podania žiadosti. Tento čas sa môže natiahnuť aj do niekoľkých hodín, maximálne však do 24 hodín by ste mali mať peniaze k dispozícii. Rýchlosť doručenia môže byť ovplyvnená tým, v akej banke máte zriadený svoj účet a v aký deň žiadate o pôžičku. Najlepšie je, ak máte účet v rovnakej banke ako poskytovateľ pôžičky a žiadosť odošlete v pracovný deň. Pokiaľ stále váhate, pretože sa obávate zapliesť sa s nebankovou spoločnosťou kvôli ich nelichotivej povesti, môžeme vás upokojiť. Aby ste si ušetrili problémy, obracajte sa len na overené nebankové spoločnosti cez kvalitných sprostredkovateľov. Ak je našou témou pôžička ihneď – táto stránka je jeden zo sprostredkovateľov, vďaka ktorému si môžete vybaviť pôžičku online. Samozrejme, existujú aj nepoctivé nebankovky, ktorým ide len o zneužitie klienta, ale v prípade nebankových spoločností s dlhoročnou tradíciou na finančnom trhu by ste sa s takým niečím určite nemali stretnúť.

To, kto si môže podať žiadosť o pôžičku, je presne definované jednotlivými nebankovými a bankovými spoločnosťamiKto a ako môže požiadať o pôžičku ihneď?

Pôžička ihneď je určená takmer pre každého. Kritéria sú veľmi benevolentné a zo všetkých typov žiadateľov môžeme spomenúť len dva typy:

  • pôžička ihneď pre nezamestnaných: Tento typ pôžičky je riešením aj pre ľudí, ktorí majú problém zdokladovať svoj príjem, či už z dôvodu, že sú nezamestnaní a žiadnym pravidelným príjmom nedisponujú alebo ich príjem nie je v dostatočnej výške na poskytnutie pôžičky v banke. Tu hovoríme o ľuďoch zamestnaných na dohodu, študentoch, matky na materskej dovolenke alebo dôchodcoch. Pri žiadosti o pôžičku ihneď nemusíte predkladať žiadne potvrdenia o vašom príjme. Pripravte sa na to, že niektoré nebankové spoločnosti neposkytujú pôžičky ihneď pre nezamestnaných (napr. Ferratum).
  • pôžička ihneď bez registra: Ďalším typom žiadateľov o pôžičku ihneď môžu byť ľudia, ktorí majú do iných finančných inštitúcií zatvorené dvere kvôli dlhom. Čiže majú zápis v úverovom registri dlžníkov, ktorý si banky alebo iné nebankové spoločnosti preverujú pred poskytnutím pôžičky. Dlžníci môžu získať pôžičku ihneď, pretože pri tomto druhu úveru sa ich finančná minulosť nepreveruje.

Teraz keď už vieme, kto môže požiadať o rýchlu pôžičku, predstavíme spôsoby, ktorými to môže urobiť. Ako aj sami uvidíte, tých spôsobov je hneď niekoľko a každý z nich má za cieľ čo najrýchlejšie sprostredkovanie peňazí žiadateľovi.

  • cez telefón

Prvý spôsob žiadosti o pôžičku je prostredníctvom klientskej linky vybranej nebankovej spoločnosti. Počas telefonického rozhovoru nadiktujete ich finančnému špecialistovi všetky potrebné údaje (výšku pôžičky, osobné údaje, číslo účtu atď.), ktoré sú nevyhnutné k poskytnutiu pôžičky. Po schválení pôžičky vám peniaze prídu priamo na bankový účet. Mnohé z nebankových spoločností poskytujú tieto volania bezplatne a preto nemusíte mať obavy, že vám po dlhom telefonáte príde vysoký účet.

  • pôžička online

Ak patríte k ľudom, ktorí neradi riešia veci cez telefón a máte prístup na internet, tak pre vás je určený druhý spôsob. Pôžičku ihneď môžete získať aj po vyplnení online žiadosti na internetovej stránke konkrétnej nebankovky alebo na stránke nejakého sprostredkovateľa, ako napr. spomenutého webu. Do tejto žiadosti uvediete základné informácie, po ich overení a schválení môžete očakávať peniaze na účte.

  • sms pôžička

Tretí spôsob je zo všetkých najnovší. Požičať peniaze si môžete pomocou zaslania jedinej SMS správy. Pri tomto spôsobe musíte poznať telefónne číslo nebankovej spoločnosti a zároveň vaša SMS správa musí byť v presne stanovenom tvare. Vo väčšine prípadov musí byť uvedená požadovaná čiastka, osobné informácie, číslo účtu a prípadne doba splatnosti. O konkrétnom tvare SMS správy sa musíte informovať u zvolenej nebankovej spoločnosti. Pre zjednodušenie schvaľovania SMS pôžičky ihneď vyžadujú niektoré nebankovky registráciu vopred na ich internetových stránkach, aby vám dokázali rýchlejšie poskytnúť požadované financie.

  • ihneď na ruku

Posledným spôsobom je požiadať o pôžičku klasickým spôsobom v kamennej pobočke nebankovej spoločnosti alebo u jej obchodného zástupcu. V tomto prípade nepotrebujete mobilný telefón ani pripojenie na internet a peniaze máte k dispozícii okamžite. Nevýhodou je, že musíte vyhľadať pobočku nebankovky alebo počkať, kým za vami príde jej obchodný zástupca.

Pozorne si preštudujte hodnoty ako je RPMN, doba splatnosti a výška pôžičkyAké sú podmienky?

Už vieme kto a ako môže požiadať o pôžičku ihneď, pozrime sa aj na to, aké špecifiká má tento druh pôžičky. Aby ste vopred vedeli s akými výhodami, resp. negatívami musíte rátať pri pôžičke ihneď.

  • suma od 20 € do 350 €

Možno vás sklameme hneď na začiatku tejto časti, pokiaľ ste rátali s tým, že si cez pôžičku ihneď požičiate 5000 €, tak to bohužiaľ nebude možné. Nebankové spoločnosti poskytujú pôžičku len do výšky 350 € a to z dôvodu, aby ani ony nešli do vysokého rizika pri požičiavaní veľkej sumy peňazí neovereným žiadateľom. A zároveň, aby dokázali rýchlo poskytnúť peniaze bez zbytočného papierovania. Existujú však spoločnosti, u ktorých si môžete rýchlo požičať aj spomenutých 5000 €, ale budete musieť ručiť svojou nehnuteľnosťou. Čím sa vystavujete riziku a v prípade nejakých problémov so splácaním by ste mohli prísť o strechu nad hlavou.

  • doba splatnosti 5 – 31 dní

Keďže suma pôžičky patrí k tým nižším, je logické, že na jej splatenie nebudete mať celý rok. Môžete si dokonca nastaviť flexibilnú dobu splácania. Pokiaľ potrebujete pôžičku ihneď pred výplatou, ktorú budete mať o 10 dní, tak doba splatnosti môže byť pre vás 10 dní. Maximálna dĺžka splácania pri tomto type pôžičky je 31 dní.

  • úrok od 20 – 25 %

Výška úroku sa pri pôžičke ihneď pohybuje približne vo výške 20 – 25 %, závisí to od konkrétnej nebankovej spoločnosti. Tento úrok je o niečo vyšší ako pri klasických nebankových pôžičkách, ale to je cena za jeho rýchle poskytnutie. Niektoré nebankovky ponúkajú akciu pre nových klientov a prvú pôžičku im dajú bez úroku. V spoločnosti hore je to pôžička do 95 € a vo Ferratum dokonca až 150 €.

  • žiadateľ: nad 18 rokov a občianstvo SR

Všeobecné podmienky na žiadateľa o pôžičku ihneď sú len dve, musí byť plnoletý a mať občianstvo Slovenskej republiky. Ak chce o pôžičku požiadať cudzinec musí mať trvalý pobyt na území SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *